11 Mart 2015 Çarşamba

CANON 85mm f:1.8

Şimdiye kadar suçu hep objektifin üzerine attım"18-55 objektif yeterli gelmiyor, ahh iyi bir objektifim olsa siz o zaman görün beni v.s  v.s"Gerçekten de ağzımın suyunu akıta akıta baktığım fotoğrafları, 18-55 objektifle yakalamak bir profesyonel  için bile zorken, benim için zor, hatta çoook zor, hatta imkansız.

Dün kıydım paraya,ilgi alanım portre çekimleri olduğu için 85mm f:1.8  objektifin siparişini internetten verdim.Şimdi dört gözle ve bir hevesle gelmesini bekliyorum.Bu kendime verdiğim son şans ;ya bu işi beceririm ya da havlu atarak sonsuza kadar sahaları terk ederim.Umarım maymun iştahlılığıma bir kez daha yenilmem.

3 yorum:

 1. Bende aynen senin dediğin gibi diyorum "bende şimdi istediğim objektif olacak görün siz beni" Ama ben daha paraya kıyamıyorum. Nereden aldın lensini ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gülevciğim,öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim.Benim bloğum çok yorum almadığı için gelen yorumlara çok seviniyorum:).Lensi Fotografium.com'dan aldım.Henüz gelmedi dört gözle bekliyorum:)

   Sil
 2. bende bu objektifden almak istiyorum ama sorun bende mi objektif de mi bilmiyorum :) siz istediğiniz gibi fotoğraflar çekebildiniz mi? deneyimizi paylaşırsanız çok sevinirim. Sevgiler...

  YanıtlaSil